1.kolo - Na úvod remíza v Želešicích

13.08.2012 08:01

ŽELEŠICE - STŘELICE                0 : 0

Branky: -

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán, Trnka, Kazda - Vaculík T., Machát O., Kroupa, Weinstein - Herinek (55 min. Valouch), Kozel.

Do hry nezasáhli:  Vávra

Do prvního utkání v letošní sezóně jsme vstoupili na hřišti pravidelného účastníka okresního přeboru mužstva Želešic.

Utkání začlo ve vysokém tempu a brankové šance si dokázala vytvořit obě mužstva. Domácí tým začal o něco aktivněji a nejvíce ohrožoval naší branku po rohových kopech, kdy několikrát musel skvěle zakročit Maťák, nebo na brankové čáře dobře postavený Kazda. Naše mužstvo se spoléhalo na rychlé protiútoky a zejména šance Kozla v 35 min. volala po gólu, ale jemná teč domácího obránce mu nedovolila dopravit míč do opuštěné branky. Celý první poločas se hrál oboustraně pohledný a vyrovnaný fotbal, který se musel divákům líbit.

Do druhého poločasu vstoupilo lépe naše mužstvo, ale zbytečná ukvapenost v koncovce nám nedovolila lépe ohrozit domácího brankáře. V průběhu druhého poločasu hráčům Želešic začal postupně docházet dech a do žádné větší šance se již nedostalo. Naopak naše mužstvo nadále hrozilo z rychlých přechodů do útoku, ale ve vyložených příležitostech jsme buď to nastřelili brankáře domácích nebo míč skončil mimo branku Želešic.

Vzhledem k celkovému vývoji utkání lze konečnou remízu považovat za spravedlivou. V příštím utkání přívítáme na svém hřišti mužstvo z Opatovic, zápas začíná v neděli ve 14:00 hod.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode