1.kolo - Na úvod výhra v Dolních Loučkách

14.08.2011 21:06

DOLNÍ LOUČKY - STŘELICE       0 : 4  ( 0 : 3 )

Branky: 20 min. a 60 min. Kozel, 30. min Valouch, 40 min. Vaculík R.

Sestava: Maťák - Kazda, Machát O., Vaculík R. (80 min. Stehno), Weinstein - Herinek (48 min. Parys), Valouch, Kroupa, Machát A. - Sláma (75 min. Chmelík), Kozel

Do hry nezasáhli: Rýzner, Herzán J.

Trenér: Sláma     Ved. mužstva: Krejčí

V prvním mistrovském utkání jsme zavítali na hřiště Dolních Louček, které v loňské sezóně obsadili konečné 6. místo.

V prvních minutách bylo na našich hráčích znát, že se jedná o první mistrovské utkání sezóny, řada nepřesností a chyb v naší rozehrávce vedla k vyšší aktivitě domácích hráčů. Jejich největší šance a nakonec i jediná byla v 15 min. prudká hlavička domácího útočníka, která si ovšem směr do naší sítě nenašla. Od této chvíle jsme konečně začali hrát i my a odměnou nám bylo vedení 0:1, když si na centr od postranní čáry nejvýše naskočil Kozel a hlavou poslal míč pod břevno domácí branky. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat, kdy Valouch centruje míč k brance domácích a k údivu všech končí v síti za smolně chytajícím brankářem, 0:2. O deset minut později se po přímém kopu a teči domácího obránce prosazuje Vaculík R, 0:3.

Druhý poločas byl z naší strany tzv. dohrávácí, důležité bylo nedostat zbytečnou branku a nevrátit domácí do zápasu. K tomu se nám hned v úvodu podařilo navýšit skóre, když domácí stoper netrefuje poskakující míč a nabídl ho Kozlovi, který samostatný nájezd na brankáře s přehledem proměňuje, 0:4.

V příštím kole přivítáme na domácím hřišti tým Deblína.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode