1.kolo: Ořechov - Střelice

17.08.2017 09:32

OŘECHOV - STŘELICE                   3 : 2  ( 2 : 1 )

Branky: 38 mn. Vaculík T., 78 min. Krejčí

Sestava: Šmerda - Maděránek, Rýzner M., Lajcman, Machát A. (82 min. Valouch) - Vaculík T., Houšť (65 min. Parys D.), Krejčí, Machálek (75 min. Boldi) - Sláma - Klusák

Do hry nezasáhli: Rýzner Z.

Absence: Herinek, Peška (oba nemoc)

K prvnímu utkání nového ročníku jsme zajížděli do Ořechova, kde jsme minulý ročník zakončovali a odvezli jsme si debakl 5:0. 

Během letní přestávky došlo v našem kádru k několika přesunům a přestupů. Do B-týmu se přesunuli naše dlouholeté opory Herzán Václav a Vaculík Richard, pro dlouhodobější zranění taktéž Parys Petr. Do Újezda u Brna přestoupil Martin Hanuš. Naopak náš tým posílili dva zkušení hráči, staronová posila Sláma Jiří z Miroslavy a Krejčí Jiří z Líšně. Tuto dvojici doplnil mladý Parys Dominik ze starýho Lískovce.

K samotnému utkání jsme nastoupili v téměř kompletní sestavě, kdy pro nemoc chyběli pouze Herinek a Peška. Od prvních minut obě mužstva nabídli dívákům, kterých mohlo být cca 250, příjemnou podívanou. Zejména obě mužstva převedla své silné záložní řady a na hřišti si nedarovali ani metr prostoru. Bohužel pro nás Ořechov dokázal do 25 min. využít dvou našich inviduálních zaváhání a šlo do pohodlného vedení 2:0. Ve druhé polovině prvního poločasu začalo přebírat větší iniciativu naše mužstvo a odměnou nám byla 38 min., kdy se krásnou střelou blysknul Vaculík Tomáš a snížil na rozdíl jedné branky. O tři minuty mohlo být ještě veseleji, kdy se opět v dobré střelecké pozici opět ocitl Vaculík, ale je ho lob přes golmana skončil pouze na břevně. 

Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi dobře a k vyrovnání jsme byli nejblíže v 55 min., kdy se po centru z boku objevil v dobré pozici Krejčí, ale prudký centr nedokázal usměrnit do brány. A tak se pokračovalo ve hře uprostřed hřiště, kdy ani jedno mužstvo se do větších šancí nedostávalo. S postupem času jsme se snažili hrát více dopředu, čehož využil v 77 min. hráč Ořechova k rychlému brejku, který naše obrana zastavila jen pomocí faulu v šestnáctce a po proměněné penaltě šli domácí znovu do dvoubrankového vedení. Z toho se domácí moc dlouho neradovali, protože o minutu později se střelou z vápna prosadil Krejčí a snížil na 3:2. Tahle branka nám dávala naději na lepší výsledek a ještě více jsme se vrhli do útoku, ale z tlaku jsme vytěžili pouze jednu nebezpečnou hlavičku Klusáka, se ktreou si domácí brankář nez problémů poradil. A když v samotném závěru Šmerda vytáhl nad břevno přímý kop domácích z velkého vápna, skóre se už nezměnilo. 

Utkání by více slušela remíza, ale bohužel domácí dokázali potrestat dvě naše zaváhání za celé utkání, což jim v konečném součtu přineslo 3 body. Nám nezbývá než se z chyb poučit a v domácím utkání s Tišnovem , které se hraje v neděli 20.8. od 16:30 h., se pokusit naplno bodovat.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode