1.kolo pohár - Prohra v Mokré

26.08.2015 21:32

MOKRÁ - STŘELICE                      4 : 3  ( 0 : 2 )

Branky:  10 min. Minář, 25 min. Vaculík R., 70 min. Zuska

Sestava:  Rýzner Z. - Vaculík T., Herzán V., Vaculík R., Machát A. - Michna (65 min. Herzán J.), Rýzner M., Kroupa, Zuska - Minář, Parys (55 min. Valouch)

Do hry nezasáhli:  -

Do pohárového zápasu s Mokrou jsme nastoupili v improvizované sestavě. Šanci dostali hráči širšího kádru. První poločas jsme odehráli velmi solidně. Hru jsme kontrolovali a navíc jsme dali 2 góly, kdy v 10. min se krásně z vápna trefil Minář a ve 25. min navýšil z penalty skóre Vaculík R. Hosté měli jedinou, ale za to loženou nabídku na vyrovnání, kdy po faulu Vaculíka R. ve vápně, neproměnil penaltu kapitán domácích. Hráči Mokré byli od začátku zápasu podráždění a často dojížděli souboje. To bohužel mělo vliv na náš výkon ve 2. poločase, kdy jsme se více začali soustředit na soupeře, než na naši hru. Přestali jsme kombinovat a nechali hrát soupeře. Ten byl neškodný až do 60 min, kdy dobře zakombinoval ve vápně a snížil na 1:2. O 10 min později jsme dobře zakombinovali i my a Zuzka zvýšil na 3:1 a už to vypadalo, že zápas v klidu dohrajeme. Bohužel si černou 10-ti minutovku vybral brankař Rýzner a soupeř po jeho chybách vyrovnal na 3:3. V závěru zápasu Mokrá otočila skóre a mohla se radovat z postupu do 2. kola poháru.  

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode