1.kolo Poháru OFS - Výhra nad Popůvkami

25.08.2016 07:05

STŘELICE - POPŮVKY                   6 : 1  ( 2 : 1 )

Branky: 37 min. a 51 min. Valouch, 42 min. Houšť, 49 min. Rýzner M., 80 min. Vaculík R., 86 min. Kroupa

Sestava: Rýzner Z. - Herinek, Herzán, Vaculík R., Kazda (75 min. Machát A.) - Maděránek (56 min. Peška), Rýzner M. (62 min. Parys), Houšť, Zuska - Valouch, Kroupa

Do hry nezasáhli: -

V pohárovém utkání jsme na svém hřišti přivítali mužstvo z Popůvek. Ve vyrovnaném prvním poločase se hosté radovali z branky už v první minutě, my jsme odpověděli dvěma góly, kdy nejprve Valouch se štěstím proměnil pokutový kop a následně Houšť po pěkné inviduální akci otočil skóre utkání.

Druhá půle probíhla po většinu hry v naší režii a postupně jsme přidali další branky. Nejdříve se v samostatném úniku nemílil Rýzner Michal, o další dvě minuty se v podobné situaci ocitl Valouch a taktéž proměnil. V závěru se ještě hlavou prosadil Richard Vaculík a tečovanou střelou Kroupa.

Ve 2 kole poháru přivítáme na svém hřišti mužstvo Měnína, hrát by se mělo 8.9. od 17 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode