1.kolo - Remíza v Babicích

11.08.2014 08:31

BABICE N/SV. - STŘELICE                       1 : 1  ( 0 : 0 )

Branky:  78 min. Machálek

Sestava:  Maťák - Weinstein (81 min. Valouch), Herzán, Machát O., Machát A. (70 min. Buček) - Hanuš (55 min. Vaculík), Smital (73 min. Tumanyan), Zuska, Herinek - Kroupa, Kozel (65 min. Machálek)

Do hry nezasáhli:  Rýzner Z.

Úvodní kolo nového ročníku okresního přeboru jsme tak jako před rokem zahajovali na hřišti Babic nad Svitavou.

Utkání v úvodních minutách přineslo vyrovnanou partii, kdy ani jedno z mužstev nechtělo udělat chybu a pustit soupeře do vedení. Po dvaceti minutách začali přebírat aktivitu domácí, ale z jejich náznaky šancí si vždy dokázal poradit připravený Maťák. A i když naše mužstvo nedokázalo slibně se rozvíjející brejkové akce dotáhnout ke zdárnému konci, šlo se do kabin s vyrovnaným skóre 0:0.

Ve druhém poločasu jsme se sousestředili na zabezpečenou obranu a pokusit se rychlým protiútokem ohrozit branku domácích. Pro Babice jakož to domácí tým byl bod málo a tlačili se do zakončení. Dokázali si vytvořit několik závaru před naší brankou, ale buď to míč skončil mimo tři tyče a nebo zasáhl opět skvělý Maťák. V 78 min. přišel pro domácí šok, kdy Herinek po straně zatáhl míč až před vápno soupeře a přesnou přihrávkou našel na úrovni penalty Machálka, který zakončil přesně k tyčce, 0:1. Po obdržené brance se domácí do nás ještě více zakousli a do náší šestnácky lítal jeden centr za druhým. Bohužel odolovát tlaku jsme dokázali do 86 min., kdy se po odraženém míči za vápno opřel do míče domácí záložník a střelou o břevno překonal Maťáka, 1:1, nutno dodat, že si domácí tým za svoji aktivitu ve druhém poločase gól zasloužil. Závěrečný tlak domácích jsme v závěru již ubránili a vzhledem k průběhu utkání si připsali důležitý bod.

V dalším utkání přivítáme na našem hřišti mužstvo z Moutnic. Utkání se hraje v neděli 17.8. od 14:15 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode