1.kolo - Remíza s Ochozem

15.08.2016 07:44

STŘELICE - OCHOZ                      1 : 1  ( 0 : 1 )

Branky: 81 min. Parys

Sestava: Rýzner Z. - Klusák, Herzán, Lajcman, Machát A. - Vaculík T. (72 min. Maděránek), Zuska (46 min. Houšť), Rýzner M., Machálek (38 min. Kroupa) - Valouch (75 min. Parys), Herinek

Do hry nezasáhli: Horáček

V úvodním utkání nového ročníku jsme na svém hřišti přivítaly mužstvo z Ochoze u Brna, která se v loňském ročníku zachránila až v posledním hraném kole. V týmu soupeře se odehrálo několik hráčských změn a bylo znát, že v letošním ročníku určitě nebudou patřit ke spodku tabulky.

Naše mužstvo taktéž doznalo několika změn, do Rakouské nižší soutěže odešel Martin Hanuš a do Ořechovského béčka Jenda Kozel, který se chce rozehrát po dlouhodobém zranění. Hostování v přestup bylo změněno Jiřímu Slámovi do Miroslavi a Jakubovi Machátovi do Bosonoh. Naopak se do klubu podařilo přivézt 3 nové zkušené tváře, první z nich je Stanislav Klusák, který naposledy působil v třetiligové Břeclavi, na místo stopera přišel Viktor Lajcman z Lažánek, ten naposledy hájil barvy Rajhradu a třetí posilou je pro některé známý Pepa Houšť z Vlasatic, který už ve Střelicích jednou působil v sezóně 2005/2006 když naše mužstvo hrálo 1.B třídu.

Do samotného utkání jsme nevstoupili dobře, už ve 3 min. nás soupeř potrestal rychlou akcí po straně, kdy neobsazený hráč před bránou otevírá skóre. V první půli bylo na našem mužstvu znát jistá nerozehranost a určitá křeč směrem dopředu. Soupeř se dostal ještě k jednomu nebezpečnému zakončení, kdy špatně obsazený hráč po rohovém kopu hlavičkoval těsně mimo. Naše nadějně rozjeté akce končili na nepřesné finalní nahrávce a tak jsme šli do kabin s jednogólovým mankem.

Do druhé půle jsme udělali několik změn v sestavě a to nám přineslo oživení hry a tlak na hostující branku až do konce utkání. Hosté hrozili pouze z občasných brejků, které naše obrana vždy dokázala skvěle pohlídat. My jsme si z tlaku vytvořili několik zajímavých příležitostí, ale ani jedna k brance nevedla. A tak nás zachránila od prohry 81 minuta, kdy prudkou střelu Michala Rýznera vyrazil hostující brankář pouze před sebe a střídající Petr Parys byl ve správný čas na správném místě, 1:1. V závěrečném tlaku už se nám ohrozit branku hostí nepodařilo a tak zápas skončil nakonec spravedlivou remízou.

Příští utkání hrajeme v sobotu na hřišti v Zakřanech, utkání startuje v 16:30 hod.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode