OSLAVANY - STŘELICE             2 : 1  ( 1 : 0 )

Branky:  80 min. Zuska

Sestava:  Maťák - Machát O., Herzán, Rýzner M., Herinek - Vaculík, Valouch, Sláma, Machát A. (46 min. Zuska) - Kozel, Parys (46 min. Kroupa)

Do hry nezasáhli:  -

Od prvních minut hry jsme byli lepším týmem a častěji jsme drželi míč na svých kopačkách. Bohužel jsme z tlaku nedokázal nic vytěžit a naopak po našem nedůrazu ve velkém vápně se domácí ujali vedení.

Stejný průběh hry měl i druhý poločas, tentokrát domácí udeřili po rychlém protiútoku a po brance zavánějící ofsajdem zvýšili na 2:0. My jsme se dokázali prosadit až v 80 min., kdy Kroupa prostrčil míč Zuskovi a ten střelou k tyči snížil na 2:1. V závěrečném tlaku se nám už domácího brankáře výrazněji ohrozit nepodařilo.

Nezbývá než zvednou hlavy a pokusit se v příštím domácím utkání proti Veverské bítýšce protrhnou střeleckou smůlu a naplno bodovat.

Utkání se hraje v neděli od 12:45 hod.