10.kolo - Prohra se Zakřanama

19.10.2015 13:57

STŘELICE - ZAKŘANY                       1 : 2  ( 0 : 2 )

Branky:  47 min. Machálek

Sestava:  Rýzner Z. - Feist, Maděránek (81 min. Parys), Herzán, Machát A. (46 min. Kazda) - Peška, Rýzner M., Kroupa, Zuska (48 min. Minář) - Valouch, Machálek

Do hry nezasáhli:  Michna, Maťák

V neděli se našemu mužstvu na domácí půdě postavil tým ze Zakřan. Opět jsme se museli před utkáním vypořádat s celou řadou absencí, která nás v posledních zápasech limitují.

Do utkání jsme jako v předchozích zápasech vstoupili velice vlažně, čehož hosté využívali k rychlým přechodům do útoku a po všech fotbalových stránkách nás přehrávali. Zásluhou jim bylo do poločasu dvoubrankové vedení, kdy se v obou případech řítili osamocení hráči na Rýznera Z. a s přehledem své sóla využili. Do konce poločasu si hosté vypracovali ještě dvě zajímavé brankové příležistosti, v těchto případech se zaskvěl Rýzner Z. a míč už za své záda nepustil. My jsme v první poločase ohrozili branku jen sporadicky, možná i proto, že někteří hráči spíše rozdýchávali večerní hodovou zábavu a poločasová přestávka byla pro ně spíše vysvobozením.

Do druhého poločasu jsme vstoupili v prostřídané sestavě a mužstvu to pomohlo. Hned v úvodu se nám podařilo snížit Machálkem a v následujících minutách jsme přitlačili hosty na jejich polovině. Bohužel jsem z tlaku ve druhé půli nedokázali využít ani jednu šanci a hosté si v závěrečné desetiminutovce skóre pohlídali.

Nezbývá než se připravit na další zápas a doufat, že se uzdraví někteří marodi a v příštím utkání v Modřicích se poperem o dobrej výsledek. Utkání se hraje v neděli od 14:30 h.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode