10.kolo - Remíza s Ochozem

15.10.2012 08:44

OCHOZ - STRELICE               0 : 0

Branky:  -

Sestava:  Maťák - Kotala (55 min. Kazda), Herzán, Machát O., Weinstein - Vaculík T., Valouch, Kroupa (75 min. Perna), Machát A. - Herinek, Kozel (80 min. Parys)

Do hry nezasáhli:  -

V desátém kole soutěže jsme zavítali na hřiště loňského účatníka krajské soutěže mužstva z Ochoza.

Na tvrdém a hrbolatém povrchu se od úvodních minut odehrávala spíše nakopávaná než fotbal. Přesto si domácí tým v průběhu prvního poločasu vypracoval tři brankové příležitosti, kdy se nejdříve po dvou rohových kopech po sobě musel protáhnout Maťák a míče vyrazit nad břevno. V největší šanci celého utkání se ocitl domácí útočník, který si dokázal zaběhnout za naše obránce, ale v samostatném nájezdu na dobře chytajícího Maťáka nevyzrál. Naše pološance se rodili po rychlých přechodech do útoku, ale špatná finální nahrávka nebo nedůrazné zakončení nám nedovolila lépe ohrozit brankáře domácích.

Ve druhém poločase se domácí mužstvo snažilo o vstřelení vedoucí branky, ale jejich platonický tlak končil na naší skvěle pracující obraně. My jsme si ve druhém poločase vypracovali pouze jednu brankovou šanci, ale hlavička Kozla skončila mimo branku domácích.

V dalším utkání přivítáme na svém hřišti mužstvo z Ořechova. Utkání se hraje v sobotu 20.10. od 15:00 hod.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode