10.kolo - Výhra nad Měnínem

13.10.2014 08:17

STŘELICE - MĚNÍN                    2 : 1  ( 2 : 1 )

Branky:  22 min. Hanuš, 33 min. Rýzner M.

Sestava:  Rýzner Z. - Herinek, Herzán, Machát O., Weinstein - Hanuš, Valouch, Rýzner M. (70 min. Kazda), Zuska, Smital - Kroupa

Do hry nezasáhli:  -

Tak až v desátém kole se nám podařilo protrhnout střelecké trápení a konečně si připsat plný bodový zisk.

Do utkání jsme nastoupili bez několika hráčů, ale za to s uzdravenou oporou zadních řad Ondrem Machátem a na lavičku nám přišel vypomoci "cestovatel" fižďa.

Samotné utkání začalo oboustraným oťukávání, do první velké šance se dostali hosté, kdy se za naši obranu dostal útočník Měnína, ale Rýzner Zdeněk skvělým zákrokem dokázal nájezd zneškodnit. My jsme se snažili hrát ze zajištěného středu a pokusit po ryhlém přechodu do útoku ohrozit brankáře hostí. A po jedné takové akci se i měnilo skóre, kdy se Hanuš prokličkoval od postraní čáry až do malého vápna a z úhlu prostřelil vše co mu stálo v cestě, 1:0. O deset minut později si na roh Hanuše nejvýše naskočil Michal Rýzner a hlavou na zadní tyč nedal hostujícímu brankáři šanci, 2:0. Bohužel pár vteřin po rozehrání hosté nakopli míč směrem k naší brance, kterého se zmocnil hráč Měnína a střelou pod břevno snížil na 2:1. Do konce první půle se už hrálo jen mezi šestnáctkami bez větších příležitostí.

Ve druhém poločase se hosté snažili o vyrovnání, ale mimo několika rohů a střelecký pokusů si větší příležitost nevypracovali. Bohužel i nám se nepodařilo navýšit skóre po několika rychlých protiútocích do otevřené obrany hostí a tak jsme se museli strachovat o výsledek až do samého závěru utkání.

V následujícím utkání přivítáme opět na svém hřišti mužstvo z Ochoza. Utkání se hraje v neděli od 12:45 hod.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode