10.kolo - Výhra nad Moutnicema

17.10.2016 19:16

STŘELICE - MOUTNICE                   5 : 2  ( 2 : 0 )

Branky: 23 min., 39 min., 77 min., 85 min. Klusák, 55 min. Lajcman

Sestava:  Rýzner Z. - Herinek, Herzán, Lajcman, Machát A. - Maděránek (70 min. Machálek), Houšť, Rýzner M., Vaculík T. - Klusák, Parys (55 min. Valouch)

ČK: 65 min. Lajcman

Do hry nezasáhli:  Jakš, Milošic

K utkání z Moutnicema jsme nastoupili v téměř kompletní sestavě a na domácím hřišti jsme chtěli potvrdit výhru z minulého týdne na hřišti v Modřicích.

To se nám podařilo na 100 procent, kdy jsme soupeře po téměř celé utkání fotbalově přehrávali a vytvořili si několik pěkných akcích ke skórování. Brankově se prosadil Klusák, který nastřílel 4 branky a po celé utkání byl rozdílovým hráčem. Jednu branku zaznamenal v 55 min. Lajcman, který s přehledem proměnil pokutový kop. Jedinou kaňkou utkání bylo vyloučení Lajcmana, který se snažil přerušit rodící se brejk soupeře. Bohužel rozhodčí se rozhodl udělit ČK, přesto že několik předchozích mnohem tvrdších zákroků pustil bez povšimnutí. Vše ještě dovršila výše trestu udělená discplinárkou, která tento obyčejný faul odměnila 4 zápasovým trestem. Nezbývá než jako po několikaté zatnout zuby a v následujících třech utkání se pokusit získat nějaké body.

Další utkání hrajeme v sobotu 22.10. od 14:30 h. na hřišti v Ivančicích, kde změříme síly s tamním B-týmem. 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode