10.kolo - Výhra v Lažánkách

16.10.2011 14:48

LAŽÁNKY - STŘELICE           1 : 4  ( 0 : 4 )

Branky:  10 min. Valouch, 15 min. Kazda, 20 min. Vaculík R., 30 min. Kozel

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán V., Machát O., Weinstein - Kazda, Vaculík R., Kroupa (75 min. Trnka), Machát A. - Valouch (85 min. Chmelík), Kozel (60 min. Parys)

Do hry nezasáhli:  Vaculík T.

Trenér:  Sláma Jiří                  Ved. mužstva: Ondřej Krejčí

V utkání dvou rozdílných poločasů jsme zvládli a z Lažánek si odvezli další výhru.

Do utkání vstoupili lépe domácí a už ve druhé minutě neproměnili gólovou příležitost. V 10 min. se dostáváme do vedení brankou Valoucha, který využil zavahání stopera domácích, 0:1. O pět minut později se z 20 metrů  prosazuje Kazda, střelou pod břevno zvyšuje na 0:2. Gólovou desetiminutovku v našem podání dovršuje Vaculík R., který si ze dvou obránců Lažánek dělá tréninkové figury a pohodlně skóruje, 0:3. V této fázi hry domácí tým jednoznačně přehráváme a je jen škoda že z dobře kopaných rohů a standartních situací nevytěžíme více branek v síťi domácích. Ve 30 min. se nám nakonec daří navýšit skóre utkání, když Kozel dostává míč do běhu směrem k bráně domácích a svým typickým zakončením zvyšuje na 0:4. Do konce polačasu držíme míč na svých kopačkách a Lažánky nepouštíme do žádné vážnější šance.

Do druhého poločasu jdeme s pocitem čtyřgólového vedení a na naší hře je to znát. Naprosto se vytrácíme ze hřiště a přenecháváme iniciativu pouze na domácích hráčích. Ti naštěstí ze svého tlaku vytěžují pouze jednu branku, když v 65 min. odražený míč na vápno s přehledem posílá k Maťákové tyči domácí útočník, 1:4. Další šance domácích zůstávají bez gólového efektu a tak si můžeme připsat další důležité tři body do tabulky soutěže.

V dalším utkání přivítáme na našem hřišti mužstvo z Troubska.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode