10.kolo

18.06.2015 21:51

TROUBSKO B - STŘELICE B            2 : 4  ( 1 : 1 ) Branky:  Vrbka 2, Weinstein, Driml - Sestava:  Rýzner - Feist, Vaculík R., Trnka, Ryšavý (46 min. Závodský) - Vrbka, Weinstein, Parys, Drahonský - Driml, Minář - trenér: Ulbrich

V posledním utkání sezóny jsme zavítali na hřiště našich sousedů z Troubska. Utkání se odehrávalo v přátelském duchu, jelikož ani jednomu z týmu už o nic nešlo. Proto dostali šanci i střídající hráči, kteří se ji zhostili s plnou parádou. Po pomalejším rozjezdu, kdy jsme od 15. minuty prohrávali 1:0, se parádně hlavou trefil ve 45. minutě Vrbka a poločas skončil 1:1.
Druhý poločas jsme začali aktivněji a odměnou nám byla druhá branka, kterou opět hlavou střelil Vrbka, který ještě do nedávna hájil naši svatyni. Bohužel k naší smůle o pár minut později vyrovnal domácí forward a vypadalo to na remízový zápas. Jenže my máme Vajca, který svou neustálou aktivitou a chutí do hry krásnou střelou nás dostal v 70. minutě opět do vedení. Aby toho nebylo málo, přidal se mezi parádní střelce i Vašek Driml, který po chytré nahrávce výborně hrajícího Drahonského krásnou střelou z vápna navýšil skóre na konečných 4:2.

Tímto vítězstvím jsme se rozloučili s celkem vydařenou sezónou, ve které jsme se umístili na 4. příčce.

Všem děkujeme za podporu a těšíme se na další, doufejme vydařenou sezónu :)