11.kolo - Domácí remíza s Ořechovem

21.10.2012 13:36

STŘELICE - OŘECHOV              0 : 0

Branky: -

Sestava:  Maťák - Kazda, Herzán, Machát O., Weinstein (75 min. Kotala) - Vaculík T. Valouch (85 min. Perna), Kroupa, Machát A. - Kozel, Herinek (85 min. Parys)

Do hry nezasáhli:  Trnka, Chmelík

V dalším utkání okresního přeboru jsme na svém hřišti přivítali mužstvo z Ořechova. Ten, kdo se v sobotním slunečném odpoledni těšil na "derby" a pěknej fotbalovej zážitek, musel zůstat hodně zklamaný.

Za 90 minut hry si ani jedno mužstvo nevypracovalo větší brankovou příležitost a hra se odehrávala převážně mezi velkýma vápnama. Největší příležitostí utkání lze považovat střelecký pokus Kroupy v samotném závěru utkání, se kterou si brankář Ořechova dokázal bezproblémů poradit.

K příštímu utkání zavítáme na půdu prvního týmu soutěže do Babic n/Svitavou. Utkání se hraje v neděli 28.10. od 14:30 hod.

 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode