11.kolo - Domácí výhra nad Vev. Bítýškou

20.10.2013 19:41

STŘELICE - VEV. BÍTÝŠKA                3 : 0  ( 1 : 0 )

Branky:  5 min. Sláma, 78 min. Kroupa, 85 min. Parys

Sestava:  Maťák - Machát O., Herzán, Rýzner M. (65 min. Buček), Herinek - Kozel (80 min. Vaculík), Zuska, Sláma, Machát A. (88 min. Kazda) - Valouch, Kroupa (83 min. Parys)

Do hry nezasáhli:  -

V neděli jsme na svém hřišti přivítali mužstvo z Veverské Bítýšky s nutností po dlouhé době opět naplno bodovat.

Náš plán jsme začali naplňovat už v 5 min. utkání, kdy se k míči před vápnem dostal Sláma a přesnou střelou k tyčce nedal brankáři hostů šanci, 1:0. O pár minut později mohl hlavou zvýšit skóre Zuska, ale míč ideálně netrefil a tak stav zůstal nezměněn. Hosté spoléhali pouze na dlouhé nákopy do našeho vápna, ale vážnější šanci jim to nepřineslo. Ve 30 min. se ocitl sám před brankářem hostů Rýzner, ale jeho střelecký pokus skončil těsně vedle. A tak jsme do kabin odcházeli pouze s jednobrankovým vedením.

Ve druhém poločase se průběh hry příliš nezměnil, jen jsme se trochu víc zatáhli a hosté se nadále zkoušeli dostat před naší branku dlouhými míči. Tato taktika hostům žádnou větší šanci nepřinesla a tak jsme mohli postupně začít útočit do jejich otevřené obrany. V 78 min. Kozel míčem za obranu vybídl k samostatnému únika Valoucha, ten míč těsně před vápnem ještě posunul na lépe postaveného Kroupy, pro kterého už nebyl problém poslat míč do opuštěné brány, 2:0. Definitivní tečka pro hostující mužstvo přišla v 85 min. kdy si nejdříve Sláma u rohového praporku zatancoval se třemi protihráči, posléze ho posunul Bučkovi, který přesným centrem do vápna našel úplně volného Paryse, který si zkušeně míč "pěti", možná "šesti" doteky zpracoval a pak s přehledem zakončil k tyčce, 3:0.

Závěr utkání se už pouze dohrával a tak jsme si mohli po závěrečným hvizdu opět trošku zazpívat....

V dalším utkání nás čeká derby v Ořechově, utkání se hraje v sobotu 26.10. od 14:30 hod.

 

 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode