11.kolo - Remíza v Ivančicích

27.10.2016 10:14

IVANČICE B - STŘELICE                     3 : 3  ( 1 : 1 )

Branky: 41 min. Houšť, 60 min. Klusák, 78 min. Zuska

Sestava: Rýzner Z. - Vaculík T., Herzán, Rýzner M., Machát A. - Maděránek, Houšť, Klusák, Milošic (57 min. Zuska) - Valouch, Machálek

Do hry nezasáhli: Parys

Po velmi herně úspěšném utkání z minulého týdne, jsme zajížděli do nevyzpatatelných Ivančic. Před utkáním jsme museli vyřešit problém s obránci, protože k dispozici byli jenom dva. A tak na kraj obrany se postavil Vaculík Tomáš a na střed obrany se postavil Rýzner Michal.

Průběh utkání přinesl vyrovnanou partii, kdy se hra odehrávala většinou mezi šestnáckama. Na vedoucí branku domácích jsme dokázali odpovědět ještě do poločasu, kdy se nezvykle hlavou prosadil Houšť.

Vstup do druhé půle nám nevyšel a domácí se snadno dostali opět do vedení. Obdržená branka nás ale nezlomila, ale naopak jsme začali přebírat aktivitu a domácí začali přehrávat. Vyrovnat se nám podařilo zásluhou Klusáka, kdy si naběhl na centr ze strany a hlavou mířil přesně. Obrat v utkání jsme dokonali deset minut před koncem, kdy se v závaru před brankou prosadil Zuska. Domácí se v závěru snažili o vyrovnání a dočkali se, v 85 min. využili přímého kopu z hranice šestnácky a se štěstím vyrovnali na konečných 3:3.

Příští utkání hrajeme na domácím hřišti s mužstvem z Ořechova, utkání se hraje v neděli 30.10. od 14:30 h.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode