11.kolo: Střelice - Vojkovice B

27.10.2017 10:01

STŘELICE - VOJKOVICE "B"                     4 : 2  ( 1 : 1 )

Branky:  43 min. Maděránek, 48 min. Sláma, 58 min. a 81 min. Klusák

Sestava:  Rýzner Z. - Lajcman, Rýzner M., Sláma (89 min. Maťák), Machát A. - Parys D. (66 min. Driml), Valouch, Krejčí (46 min. Zuska), Kroupa - Maděránek, Klusák

Do hry nezasáhli:  Šmerda

Absence: 

V domácím utkání s Vojkovicemi se nám sešla vysoká absence hráčů a v utkání nám museli vypomoci i kluci z béčka.

I přesto, že jsme v utkání prohrávali 0:1, byli jsme po celý zápas lepším týmem a po zásluze jsme utkání otočili ve svúj prospěch a nedovolili po Modřicích druhou blamáž po sobě. Na 1:1 vyrovnával těsně před poločasem svým důrazem Maděránek. Na začátku druhé půle se přesným zakončením prosadil Sláma a následné dvě branky přidal Klusák, kdy nejprve přesnou střelou k tyči překvapil brankáře hostí a dest minut před koncem utkání se prosadil přesnou hlavičkou pod břevno po centru Kroupy, který si soutěžný zápas zahrál přesně po roce.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode