11.kolo - Vydřená výhra nad Troubskem

23.10.2011 21:39

STŘELICE - TROUBSKO               1 : 0  ( 1 : 0 )

Branky:  20 min. Sláma

Čk:  70 min. Kozel

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán V., Machát O., Weinstein - Kazda (90 min. Chmelík), Vaculík R., Valouch (80 min. Parys), Kroupa (85 min. Machát A.) - Kozel, Sláma

Do hry nezasáhli:  Trnka, Šimek

Trenér:  Sláma Jiří              Ved. mužstva:  Krejčí Ondřej

Utkání s aktuálně druhým týmem tabulky jsme zvládli na výbornou a připsali si další důležité vítězství.

Od prvních minut utkání se do sebe oba mančafty pustili a před solidní diváckou návštěvou se hrál atraktivní fotbal na obou stranách. Nicméně naše obrana pracuje spolehlivě a tak jsme to my kdo se dostává do brankových příležitostí. Ta největší končí po Kozlově hlavičce kousek nad břevnem branky Troubska. Ve 20 min. se už přece jenom radujeme po brance Slámy, který si naběhl na přesný centr Kazdy za stopera Troubska a s přehledem svůj nájezd proměňuje, 1:0. O pár minut později opět Sláma po trestném kopu jen těsně míjí branku hostů. Další naši brankovou šanci, ve které se ocitl Kozel, zastavuje praporek pomezního rozhodčího, totéž se opakuje o pár minut později i na druhé straně hřiště. Troubsko se v prvním poločase snaží tlačit před naší branku, ale vážnější šanci si nevypracovalo.

Ve druhém poločase má mírně navrch Troubsko, hráči vědomi si toho, že pokud chtějí pomýšlet na nějaký lepší výsledek musí začít více útočit. Díky tomu se nám otevírá šance na zvýšení skóre po brejkových situacích, bohužel se nám nedaří finální řešení těchto akcí. V 70 min. se nechává zbytečně vyloučit Kozel a pro mužstvo hostů se naskytla ještě větší šance na vstřelení branky. Ovšem mančaft bojuje do poslední minuty a nedává hráčům Troubska žádnou možnost na ohrožení naší branky, naopak v poslední minutě postupuje sám na brankáře Sláma, kterého na poslední chvíli nedovoleně zastavuje hostující obránce a dostává taktéž červenou kartu. Utkání končí a my si připisujeme další důležité vítězství. Nutno dodat, že Troubsko patřilo k těm lepším mužstvům, proti kterým jsme v letošní sezóně hráli.

Příští utkání sehrajeme na hřišti Drásova.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode