11.kolo - Výhra nad Ochozem

19.10.2014 22:07

STŘELICE - OCHOZ                          2 : 0  ( 1 : 0 )

Branky:  18 min. Hanuš, 72 min. Zuska

Sestava:  Rýzner Z. - Herinek, Machát O., Herzán, Weinstein (80 min. Peška) - Hanuš, Valouch (32 min. Buček), Zuska, Rýzner M. (87 min. Chmelík), Smital - Kroupa

Do hry nezasáhli:  -

Úvod utkání patřil hostům, ale mimo držení míče si žádnou příležitost nevypracovali a tak se mohlo poprvé v letošní sezóně přiklonit trochu štěstíčka i na naši stranu, kdy si roh zahrávaný Hanušem poslal brankář hostí sám do sítě, 1:0. Po té se hra vyrovnala a hrálo se především ve středu hřiště. V závěru prvního poločasu jsme mohli jít do dvougolového vedení, ale pumelice Michala Rýznera skončila jen na břevně po tentokráte skvělém zákroku brankáře hostí.

Druhý poločas byl hodně podobný tomu prvnímu, hosté se nadále snažili prosadit přes náš obranný vál, ale až na pár nebezpečných dlouhých autů se jim prosadit do koncovky nepovedlo. V 72 min. přišlo pojistění našeho hubeného vedení, kdy po přímém kopu Michala Rýznera nejvýše vyskočil Herzán, s jeho hlavičkou si ještě hostující brankář dokázal poradit, ale na následnou dorážku Zusky už neměl nárok, 2:0. Hosté v závěru ještě více otevřeli hru, ale na větší ohrození pozorného Zdeňka Rýznera v naší brance to nemělo vliv. V 85 min. mohl naše vedení navýšit Herinek, který prokličkoval vše co mu stálo v cestě, ale s prázdnou brankou si poradit už nedokázal a míč poslal mimo tři tyče. V samotném závěru dostali hosté výhodu pokutového kopu, ale Rýzner Z. dokázal vystihnout směr míče a vyrazit ho do bezpečí.

V uplynulých dvou zápasech jsme se dokázali poctivou práci všech hráčů zvednout ze dna a díky skvělé připravené taktice našeho trenéra urvat plný počet bodů. Jen tak dál pánové!!

Příští utkání sehrajeme na hřišti nedalekého Ořechova, hraje se v neděli od 14:30 hod.

 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode