11.kolo - Výhra v Modřicích

25.10.2015 21:27

MODŘICE - STŘELICE                    0 : 2  ( 0 : 1 )

Branky: 36 min. Zuska, 75 min. Kroupa

Sestava:  Rýzner Z. - Maděránek, Herzán, Vaculík R., Machát A. - Peška (89 min. Herinek), Rýzner M., Kroupa, Zuska - Valouch (88 min. Parys), Machálek

Do hry nezasáhli:  Maťák

Věděli jsme, že Modřice jsou dlouhodobě kvalitní soupeř a doma je obzvlášť silný. V posledních zápasech jsme měli velký problém se zakončením a gólovou produktivitou. Vstoupili jsme do zápasu na kvalitním hřišti s taktikou neinkasovat jako první. Od začátku zápasu jsme hráli velmi disciplinovaně a kromě jedné střely na bránu, která skončila na tyči, neměli domácí větší šanci. Tentokrát jsme se snažili hrát kombinační fotbal a postupným útokem se dostávat k brance soupeře. V celku se nám to i dařilo a z jedné dobře rozehrané akci jsme skórovali, kdy centr Zusky zapadl pod břevno překvapeného brankaře domácích. Poločas už jsme dohráli v klidu a bez inkasované branky.   

Druhý poločas jsem sehráli po taktické stránce stejně kvalitně jako ten první. Hráli jsme svědomitě zezadu a nepouštěli soupeře do šancí. Včas jsme dostupovali hráče a nenechali jim prostor pro jejich kombinační hru. Absolutorium za svůj výkon zaslouží Adam Machát, který odehrál výborný zápas. Odměnou za náš výkon byla druhá branka, kdy z rohu se přímo cíleně trefil Kroupa. Domácí se už na větší tlak nezmohli a my jsme zaslouženě vyhráli a odvážíme si velmi cenné body.

Následující zápas přivítáme na domácím hřišti Veverskou Bítýšku, která je ve velmi dobré formě. Budeme chtít zopakovat výsledek z Modřic. Budeme se těšit na diváckou podporu :)

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode