12. kolo - Prohra s Vev. Bítýškou

02.11.2015 14:12

STŘELICE - VEV. BÍTÝŠKA                   0 : 4  ( 0 : 3 )

branky:  -

Sestava:  Rýzner Z. (70 min. Maťák) - Maděránek, Herzán (60 min. Vaculík T.), Vaculík R., Machát A. - Peška, Rýzner M., Kroupa, Zuska - Machálek (65 min. Feist), Valouch (70 min. Parys, 75 min. Herinek)

Do hry nezasáhli:  -

ČK: 55 min. Zuska

Zápas s Veverskou Bítíškou nám vůbec nevyšel. Nenavázali jsme na zodpovědný bojovný výkon z Modřic a značně oslabená Bítíška s námi neměla větší problémy. Ústřední postavou byl útočník hostů Ostrý, který si s naší obranou dělal co chtěl a byl u všech gólů hostů. Slabší den si vybral brankař Rýzner, který nás v důležitých momentech hry nepodržel. Díky prvním dvěma laciným gólům a naší tragické útočné produktivitě, kdy v průběhu celého zápasu jsme na bránu vystřelili možná 3x, si hosté odvážejí zasloužené 3 body.

Následují utkání zajíždíme na horkou půdu dosud neporažené Zbraslavi a pokusíme se o nemožné :) Budeme se těšit na diváckou podporu.

 

 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode