12.kolo - Prohra s Ořechovem

01.11.2016 17:44

STŘELICE - OŘECHOV                       1 : 3  ( 1 : 2 )

Branky: 32 min. Klusák

Sestava: Rýzner Z. - Herinek, Herzán, Kazda, Machát A. - Vaculík T., Rýzner M., Houšť, Machálek (65 min. Parys)- Klusák, Valouch (83 min. Vaculík R.)

Do hry nezasáhli: Milošic

V předposledním utkání podzimu jsme na svém hřišti přivítali mužstvo z Ořechova a po ne příliš přesvědčivém výkonu jsme si připsali první prohru v domácím prostředí.

Soupeř se do nás pustil od prvních minut a ve dvacáte minutě to bylo již 0:2. Po rychle rozehrané standartce se nám sice zásluhou Klusáka podařilo snížit, ale to bylo vše co nám soupeř v prvním poločase dovolil.

Do druhé půle jsme šli s odhodláním se poprat o nějaké body. Bohužel bojovnost jsme opět nechali v šatně a soupeř podstatě kontroloval hru. Po šťastném zvýšení hostů na 1:3 se utkání už podstatě dohrávalo a taktéž tímto výsledkem i skončilo. Nutno sportovně přiznat, že soupeř byl lepší a tři body si plně zasloužil.

Poslední utkání podzimní části odehrajeme u lídra soutěže, mužstva ze Zbraslavi, utkání se hraje v neděli od 14 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode