12.kolo - Prohra v Babicích

29.10.2012 18:33

BABICE n/Svit. - STŘELICE                   4 : 0  ( 2 : 0 )

Branky:  -

Sestava:  Maťák - Kazda, Herzán, Machát O., Weinstein - Vaculík T., Valouch, Kroupa, Machát A. (60 min. Perna) - Herinek, Kozel (85 min. Parys)

ČK: 44 min. Kazda

Do hry nezasáhli:  -

V chladném nedělním odpoledni jsme zavítali na hřiště prvního týmu souteže do Babic n/Svit.

Domácí tým se do nás pustil od prvních minut a již ve 3 min. se po chybě celé obrany dostali do vedení 1:0. Babice úvodní branka uklidnila a hra se v dalších minutách vyrovnala. Ve 30 min. jsme byli blízko vyrovnání, když Herinek dostal míč za obranu domácích, ale brankáře Babic prostřelit nedokázal. V závěru prvního poločase nastal zlom celého utkání, nejprve se ve 40 min. prosadil domácí útočník a zvýšil 2:0 a o dvě minuty dostal červenou kartu Kazda.

Ve druhém poločase se nám i přes početní nevýhodu nadále dařilo ohrožovat branku domácích, ale opět bez gólového efektu. Babice svoji početní převahu dokázali využít k navýšení skóre nejdříve v 60 min., kdy po rohu hlavou navýšili stav utkání na 3:0 a v 75 min. po samostatném úniku na konečných 4:0.

V příštím utkání přivítáme na svém hřišti další těžký tým z vrchní části tabulky mužsvto Vev. Bítýšky. Utkání začíná v neděli 4.11. v 11:30 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode