12.kolo - Prohra v Ořechově

29.10.2013 08:04

OŘECHOV - STŘELICE                  1 : 0  ( 1 : 0 )

Branky:  -

Sestava:  Maťák - Machát O., Herzán, Rýzner M., Herinek - Kozel, Sláma, Zuska, Machát A. (46 min. Vaculík) - Valouch (75 min. Buček), Kroupa

Do hry nezasáhli:  Kazda

Jeden z nejhorších výkonu našeho mužstva v podzimní části sezóny. Do utkání jsme vstoupili vlažně a to nám bohužel vydrželo až do konce celého utkání. Domácí toho také mnoho nepředvedli, přesto se po ojedinělé šanci, kdy se v 15 min. po rohu prosadil hlavou domácí útočník dostali do vedení a to si dokázali pohlídat až do konce utkání. My jsme si v prvním poločase dostali pouze ke dvou střeleckým pokusům Slámy, ale s těmi si i s trochou štěstí dokázal domácí brankář poradit.

V úvodu druhého poločasu jsme mohli srovnat skóre utkání, ale zaskvěl se opět domácí brankář, kdy nejprve s námahou vyrazil další střelu Slámy a s následnou dorážkou Kozla si také dokázal svěle poradit. Do konce utkání jsme si vytvořili mírný tlak na domácí branku, ale k vážnější šanci jsme se už nedostali.

Nezbývá než zvednout hlavy a v následných dvou domácích utkáních se pokusit urvat nějaké ty body. Prvním soupeřem nám bude v neděli 3.11. tým z Modřic, utkání začíná v 11:45 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode