12.kolo - Prohra v Ořechově

28.10.2014 07:49

OŘECHOV - STŘELICE                     1 : 0  ( 1 : 0 )

Branky:  -

Sestava:  Rýzner Z. - Herinek, Machát O., Herzán (46 min. Vaculík), Buček - Hanuš, Smital (78 min. Peška), Rýzner M., Zuska, Weinstein - Kroupa

Do hry nezasáhli:  -

Utkání, kterému by spíše slušela remíza jsme bodovat nedokázali.

Úvod utkání přinesl vyrovnanou partii a vůbec nebylo znát, že proti sobě stojí mužstva z opačných konců tabulky. Bohužel v 15 min. přišla naše zbytečná ztráta míče na půlce hřiště, rychlý protiútok domácích hráčů skončil až faulem ve vápně, se kterým si domácí záložník s přehledem poradil, 1:0. Do konce prvního poločasu bylo domácí mužstvo lepším týmem a vypracovalo si další tři šance na navýšení skóre, ale dvakrát nás zachránila tyčka a jednou skvělým zákrokem Rýzner Z.

Do druhého poločasu naše mužstvo vstoupilo velice aktivně a mimo jedné nebezpečné střely domácím nedovilo nic. Podařilo se nám domácí přehrávat po stranách a vytvářet si nebezpečné závary před brankou Ořechova. Náš tlak jesště zesílil v 70 min. po vylouční obránce domácích. Co nás v letošním ročníků nejvíce trápí je proměnování i těch největších šancích, což v 75 min. potvrdil Vaculík, kdy tváří tvář domácímu brankáři neuspěl a nastřelil pouze jeho nohy. V samotném závěru dostal další červenou záložník domácích za zdržování při střídání. Oslabený tým domácích jsme již v závěru ohrozit nedokázali.

Nezbývá než v závěrečných dvou kolech na domácím hřišti navázat na skvělou druhou půlku a pokusit se získat nějaké body.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode