12.kolo - Remíza s Drásovem

30.10.2011 17:35

DRÁSOV - STŘELICE              2 : 2  ( 1 : 1 )

Branky:  20 min. Sláma, 90 min. Chmelík

Sestava:  Maťák - Kazda, Herzán V., Trnka (80 min. Parys), Weinstein - Vaculík T. (70 min. Chmelík), Machát O., Kroupa, Machát A. - Valouch, Sláma

Do hry nezasáhli:  Šimek

Trenér:  Sláma Jiří                             Ved. mužstva:  Krejčí Ondřej

První bodová ztráta v letošní sezóně přišla na hřišti Drásova, ale při absenci tří hráčů základní sestavy a vzhledem k průběhu utkání jsme nakonec odjížděli spokojeni i s jedním plusovým bodem.

Do utkání lépe vstoupili domácí a svůj úvodní tlak završují brankou v 10 min., kdy se po centru ze strany hlavou prosazuje domácí útočník, 1:0. Po této brance se konečně probouzíme i my a zvýšeným pohybem se začínáme usazovat na polovině domácích. Odměnou nám je vyrovnávací branka ve 20 min., kdy si míč k přímému kopu staví Sláma a za přispění nejistého zákroku brankáře Drásova je stav srovnán na 1:1. Ve 30 min. můžeme jít do vedení, ale Valouch v samostatném nájezdu nastřeluje pouze nohy domácího brankáře. Ve 45 min. se do další brankové situace dostává opět Valouch, ale v rozhodujícím momentu míjí domácí branku.

Druhý poločas začínáme aktivně my a v 55 min. napravuje své předchozí zaváhání domácí brankář, když Slámovu standartku vytlačuje na tyčku. Domácí tým má ve druhém poločase pouze jednu vážnější příležitost, bohužel pro nás gólovou. V 65 min. se opět po centru ze strany hlavou prosazuje tentýž domácí útočník, 2:1. Od 70 min. se hráči Drásova soustředí pouze na obranu a neustálým zdržováním vyhlížejí konec zápasu. Náš tlak je nakonec korunován vyrovnávací brankou v posledních vteřinách utkání, kdy si na roh naběhnul střídající žolík Chmelík a hlavou vyrovnává na konečných 2:2, ihned po rozehrávce rozhodčí ukončuje utkání a my si můžeme připsat další důležitý bod z venku....

V dalším utkání přivítáme na svém hřišti mužstvo z Oslavan. Utkání začíná ve 14:00 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode