13.kolo - Prohra s Modřicemi

03.11.2014 15:00

STŘELICE - MODŘICE                      0 : 4  ( 0 : 4 )

Branky: -

Sestava:  Rýzner Z. - Herinek, Machát O., Herzán, Buček - Hanuš, Rýzner M., Zuska (80 min. Machát A.), Weinstein, Vaculík (75 min. Peška) - Kroupa

Do hry nezasáhli:  Parys

Do třicáté minuty se hrálo vyrovnané utkání, kde naše mužstvo mělo v určitých fázích hry i navrh. Bohužel přímý kop Michala Rýznera v 15 min. skončil pouze na břevně a ve 30 min. nedokázal Kroupa na dvakrát propálit brankáře hostí ve 100% příležitosti. A tak už to v této sezóně bývá se s protiútoku dostali do vedení po nešťasném vlastním gólu Ondry Macháta. Hosté do konce poločasu využili naší nekoncentrovanosti a do poločasu nám nasázeli další tři branky.

Druhý poločas jsme se alespoň snažili o čestný úspěch, ale dát branku je pro nás v tomto ročníku nadlidský úkol. V 70 min. hosté nevyužili pokutového kopu.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode