12.kolo - Prohra ve Zbraslavi

09.11.2015 09:45

ZBRASLAV - STŘELICE                 3 : 0  ( 1 : 0 )

Branky:  -

Sestava:  Maťǎk - Maděránek, Vaculík R., Herzán, Machát A. (60 min. Feist) - Vaculík T., Rýzner M., Kroupa, Peška - Valouch, Machálek

Do hry nezasáhli:  Rýzner Z., Parys

Poslední kolo podzimní části jsme odehráli na hřišti dosud neporažené Zbraslavi, která vévodí tabulce. Jeli jsme s odhodláním překvapit a odvést si alespoň bod, ale narazili jsme opravdu na kvalitního soupeře. Zbraslav od úvodní minuty potvrdila, že na špici tabulky je oprávněně. Hrála agresivně, přímočaře a naše obrana se dostala do soustavného tlaku. Jen díky nepřesnostem v zakončení, jsme se drželi ve hře a čekali jsme na chybu soupeře. Bohužel domácí byli v obraně bezchybní a navíc v 31. minutě se ujali vedení, když po centru z pravé strany se přesně trefil z malého vápna Sítař. Do poločasu jsme s domácími drželi tempo a do další vážnější šance jsme je už nepustili.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že dále budeme poctivě bránit a spoléhat na brejky. Naši útočící hráči se však nebyli schopni prosadit a kvalita byla na straně domácích. Bohužel hned v úvodu druhého poločasu utekl opět Sítař a sám tváří v tvář Maťákovi po kličce zavěsil. Od této chvíle to už bylo jen o tom neodjet ze Zbraslavi s výpraskem, kterému jsme se přiblížili v 54. minutě, kdy opět po samostatném nájezdu navýšil skóre opět Sítař a dovršil hattrick. Domácí poté trochu polevili a tak jsme se do hry dostali i my a snažili jsme se alespoň náznaky šancí ohrozit domácího brankaře. Bohužel se nám nic kloudného vymyslet nepodařilo a tak zápas skončil zaslouženou výhrou domácích 3:0.

V podzimní části jsme se umístili na 9. místě se 17-ti body. S umístěním můžeme být spokojení, už méně však s předvedenou hrou. V závěru podzimu jsme si naší ustrašenou hrou bez nápadu naběhli otázce, co udělat pro to, abychom na jaře nebojovali o záchranu. Dobrá zpráva je, že máme dostatek času přijít na odpověď :)

Děkujeme všem fanouškům za podporu a budeme se na vás těšit i v jarní části soutěže :)

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode