13.kolo - Prohra ve Zbraslavy

08.11.2016 18:24

ZBRASLAV - STŘELICE                 3 : 0  ( 1 : 0 )

Branky: -

Sestava: Rýzner Z. - Herinek, Herzán, Klusák, Machát A. - Vaculík T. (83 min. Milošic), Rýzner M., Vaculík R. (69 min. Zuska), Houšť, Machálek (78 min. Parys) - Boldi (60 min. Maděránek)

Do hry nezasáhli: -

Poslední utkání podzimní části sezóny jsme odehráli na hřišti prvního týmu soutěže. Přes dobrý výkon, zejména v prvním poločase, kdy jsme byli soupeři minimálně vyrovnaným soupeřem, jsme odcházeli s do  kabin s jednobrankovým mankem, kdy domácí využili našeho jediného záváhání ke vstřelení branky. Naopak my jsme svoji největší příležitost neproměnili, kdy se sám na brankáře řídil mladičký Boldi, ale zakončil jen do padajícího brankáře. Ve druhé půli jsme nadále vycházeli ze zajištěné obrany a pokoušet se vyrážet do rychlých brejků. Bohužel vše se nám rozpadlo v 68 min., kdy domácí využili závaru před brankou k navýšení skóre a zbytek utkání se už v podstatě jen dohrával. S podledního rohu utkání a opět po závaru před brankou domácí určili skóre na konečných 3:0.

Podzimní část tedy ukončíme na konečném 8 místě soutěže se ziskem 17 bodů. Děkujeme všem našim příznivcům za podporu a těšíme na Vaši přízeň i v jarních odvetách. 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode