13.kolo: Střelice - Měnín

08.11.2017 10:39

STŘELICE - MĚNÍN                         4 : 0  ( 0 : 0 )

Branky:  47 min. a 72 min. Sláma, 54 min. Machálek, 83 min. Krejčí

Sestava:  Šmerda - Vaculík T., Rýzner M., Sláma, Machát A. - Houšť (83 min. Kroupa), Valouch (82 min. Parys D.), Herinek, Krejčí - Lajcman (83 min. Maděránek), Klusák (53 min. Machálek)

Do hry nezasáhli:  Rýzner Z.

V posledním podzimním utkání jsme na domácím hřišti přivítali těžkého soupeře z Měnína. V případě výhry by se hosté posunuli na druhé, my jsme zase chtěli výhrou odčinit závěrečných třicet minut ve Zbýšově a hlavně v konečně kompletní sestavě ukázat dívákům, že dokážeme hrát pohledný fotbal.

Od prvních minut se hrálo vyrovnané utkání s několika závary na obou stranách. Hosté měli největší šanci ve 20 min. kdy po zpětné přihrávce hostující záložník mířil pouze do břevna. Z naší strany měl nejblíže ke skórování Lajcman, ale ve dvou pokusech vždy nastřelil pouze dobře postaveného brankáře hostí.

Jestli v prvním poločase se hrál vyrovnaný špil, v tom druhém jsme jednoznačně dominovali a vynikající výkon korunovali čtyřmi brankami, kterým vždy předcházela pěkná kombinační akce. Dvakrát se prosadil Sláma, po jedné brance přidali Machálek a Krejčí.

Tímto utkáním pro nás skončila podzimní část sezóny, ve které jsme si připsali 7 výher, 0 remíz a 6 proher, se ziskem 21 bodů a 7 místem v tabulce.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode