13.kolo

10.05.2012 15:44
Kupařovice - Střelice      3 : 0  ( 1 : 0 )

sestava: Sochor - Drahonský, Buček, Bereš, Okleštěk - Procházka, Kalvoda, Vrbka (85 Turek), Doležal (60 Hnala) - Machálek, Slaný

do hry nezasáhl: Paždík

Už v první minutě jsme si vypracovali gólovou příležitost, kdy náš hráč minul metr před brankou centrovaný míč. V poli jsme byli výrazně lepší a techničtější vytvořili jsme si další tři vyložené brankové šance, ovšem jsme je neproměnili a z ojedinělého protiútoku inkasovali. Do druhého poločasu jsme chtěli na soupeře vlítnout, ale ten nám dvakrát utekl do otevřené obrany a v 55.minutě bylo v podstatě po zápase. Přesto jsme zbraně nesložili a dál se snažili hrát fotbal. Vytvořili jsme si několik brankových příležitostí, které jsme ovšem neproměnili. Byli nám odepřeny dvě penalty. Co říct závěrem, propadli jsme po taktické stránce a pokud hráči nebudou mít možnost střílet na stabilní velkou branku tak se góly nenaučí střílet nikdy.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode