14.kolo - Jednoznačná výhra nad Babicemi

10.11.2013 15:57

STŘELICE - BABICE N/SV.                   4 : 0  ( 1 : 0 )

Branky:  20 min. Kroupa, 50 min. Vaculík, 60 min. Sláma, 90 min. Valouch

Sestava:  Rýzner Z. - Machát O., Herzán, Buček, Herinek - Vaculík, Valouch, Rýzner M., Kroupa (70 min. Machát A.) - Kozel (80 min. Chmelík), Sláma (75 min. Parys)

Do hry nezasáhli:  Zuska

V předehráveném jarním kole jsme na svém hřišti přivítali mužstvo z Babic nad Svitavou a konečně se nám podařilo protrhnout střelecké trápení z posledních kol.

Od úvodnich minut jsme přitlačili Babice na jejich polovině a snažili jsme si vytvořit střelecké příležitosti. Už v 5 min. jsme dostali příležitost jít do vedeni po ruce jednoho z hráčů z Babic ve vápně. Míč si postavil Sláma, ale brankář hostů si střelou po zemi dokázal poradit. O pár minut později to byl opět Sláma, který přímým kopem z hranice velkého vápna nechal vyniknout opět brankáře hostí. A tak se ujala až akce ze 20 min., kdy se Kozel krásně protáhl kolem obránce hostí a zpětnou nahrávku dopravil do branky Kroupa, 1:0. Ve 30 min. měli hosté vyrovnáni na dosah, když hostující útočník obešel už ležícího Rýznera v brance, ale dostal se s míčem už mimo dosah naší branky, přesto se místo nahrávky rozhodl akci zakončit sám a nastřelil pouze bočni síť. Do konce prvního poločasu se hra odehrávala převážně ve středu hřiště bez vážnější šance.

Do druhé půle jsme opět vlétli mnohem lépe než hosté a už v 50 min. se po centru Michala Rýznera ocitl sám ve vápně Vaculík a pohodlně zavěsil, 2:0. Hosté se do šancí dostávali jen sporadicky a ohrozit Rýznera v brance se pokoušeli jen střelbou ze střední vzdálenosti. V 60 min. chybovala obrana hostů a darovala míč Slámovi k samostatnému úniku na brankáře hostí, tomu se první Slámovo zakončení podařilo zneškodnit, ale na následnou dorážku už nestačil, 3:0. V 80 min. mohli hosté alespoň snížit, ale Rýzner nebezpečnou střelu z velkého vápna dokázal vytlačit na roh. V samotném závěru utkání se nám podařilo ještě navýšit skóre utkání brankou Valoucha, 4:0.

To byla naše definitivní tečka za podzimní části sezóny 2013/2014 a do jarních bojů půjdeme ze 7. místa po zisku 18 bodů a se skórem 15:12. (viz aktuální tabulka).

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode