13.kolo - Remíza v Říčanech

27.03.2016 09:07

ŘÍČANY - STŘELICE        0 : 0 

Branky:  -

Sestava:  Maťák - Kazda, Herzán, Vaculík R., Machát A. (80 min. Maděránek) - Peška, Hanuš, Rýzner M., Machálek - Parys (88 min. Driml), Valouch (85 min. Kroupa)

Do hry nezasáhli:  Rýzner Z.

První jarní mistrovské utkání jsme odehráli na hřišti ambiciózního týmu Říčan, který má dlouhodobě velmi dobrý tým. Do zápasu jsme vstoupili s uzdraveným brankařem Maťákem a navrátivším Martinem Hanušem, který nastoupil ve středu zálohy po boku Michala Rýznera a měl za úkol určovat obraz naší hry. Po vítězných přípravných utkáních nás prověřil opravdu kvalitní tým, který byl silný na míči a neustále se tlačil do zakončení. Prvních 20 min. jsme byli pod velkým tlakem, který kompaktně hrající obrana režírovaná stopery Herzánem a Vaculíkem odvracela a domácí nepouštěla do žádných velkých šancí. Paradoxně jsme to byli my, kteří si vytvořili v 30 min. vyloženou šanci, kdy Valouch nastřelil z vápna tyč a na odražený míč jen tak tak, že nedosáhl dobíhají Parys.

O přestávce jsme si v kabině řekli, že je zbytečné hrát ustrašeně a modlit se za remízu. Do soupeře jsme se zakousli a začali jsme hrát náš kombinační fotbal, kterým jsme drtili soupeře v přípravě. Soupeři jsme se vyrovnali a začali jsme mít mírně navrch. Zatímco domácí jsme do vyložené šance nepustili, my jsme si vytvořili jasnou šanci v 75 min, kdy z bezprostřední blízkosti netrefil po rohu v těžké pozici prázdnou bránu Herzán a v konečném důsledku mohli být domácí rádi, že alespoň získali bod. 

Po velmi dobrém kolektivním bojovném výkonu si odvážíme z Říčan bod a těšíme se na domácí zápas, který sehrajeme v sobotu 2.4. od 15:30h s zachraňujícím se týmem Ochozy u Brna. 

Budeme se těšit na Vaši podporu :)

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode