14.kolo: Střelice - Ořechov

02.04.2018 19:53

STŘELICE - OŘECHOV                     3 : 1  (3 : 1)

Branky:  22 min. Sláma, 35 min. Parys D., 44 min. Houšť

Sestava:  Rýzner Z. - Vaculík T., Rýzner M., Sláma, Machát A. - Houšť (75 min. Milošic), Kulička, Herinek, Machálek - Parys D., Klusák (81 min. Valouch)

Do hry nezasáhli:  Šmerda, Lajcman O.

V prvním jarním kole jsme na svém hřišti přivítali v "derby" Ořechov. Přes zimu došlo v našem týmu jen k pár změnám, kdy pro jarní část odešel do Rakouska  Jiří Krejčí. Opačným směrem z Rakouska k nám přestoupil Petr Kulička, který hrál před odchodem do Rakouska v Bohunicích. A náš kádr ještě rozšířil Ondřej Lajcman z Vevrské Bítýšky.

Do utkání jsem nevstoupili nejlépe a už ve 3 min. po chybě ve středu hřiště šli hosté do snadného vedení,0:1. Naštěstí pro nás neměla tahle branka na průběh hry žádný vliv a postupně jsme začali přebírat aktivitu. Výsledkem toho byli tři krásné góly v síti soupeře a dokonalý obrat. Nejdříve si ve 22 min. převzal na hranici 30 metrů míč Sláma a krásnou střelou vyrovnal,1:1. Ve 35 min. po kombinační akci na levé straně se dostal míč k volnému Parysovi, který přesnou střelou otočil skóre utkání,2:1. Ve 44 min. navýšil skóre Houšť, který po rohu využil zmatků v obraně Ořechova a prudkou střelou rozvlnil síť po třetí, 3:1.

Druhý poločas byl spíše o bojovnosti než o fotbalovosti a k tomu i odpovídala předvedená hra. Oba týmy si vytvořili po jedné větší příležitosti, ale skóre se již nezměnilo a tři body zůstali doma.

Příští utkání v Tišnově v neděli v 15:30 h.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode