14.kolo: Střelice - Zbraslav

26.03.2017 18:59

STŘELICE - ZBRASLAV              0 : 2  ( 0 : 2 )

Branky:  -

Sestava: Rýzner Z. - Herzán - Herinek, Kotala, Rýzner M., Machát A. - Valouch - Vaculík T., Peška (70 min. Boldi), Machálek - Maděránek (51 min. Vaculík R.)

Do hry nezasáhli: Maťák, Parys

K úvodnímu utkání jarních odvet k nám zavítal dosavadní lídr soutěže, tým ze Zbraslavi. 

Před samotným utkání jsme se museli vypořádat s řadou absencí v sestavě, kdy z různého důvodu nemohli nastoupit Klusák, Lajcman, Houšť, Hanuš, Zuska a Šmerda. Přesto jsme do utkání nastoupili s odhodláním nedat Zbraslavi body zadarmo. Bohužel jsme hned v úvodu utkání vyrobili zbytečnou chybu, kterou hosté využili k vedoucí brance. Po vyrovnané dvacetiminutovce pro nás přišel druhý trest, kdy jsme nezachytili rychlý přechod do útoku hostujícího mužstva a bylo to o dva góly. Naše náznaky šancí bohužel končili na nepřesnosti a kvalitě.

Do druhého poločasu nastoupil místo mladého Maděránka Vaculík R. a do naší rozehry přinesl potřebný klid. Přesto si hosté vytvořili ještě dva zajímavé závary v naší šestnáctce a jen s vypětím všech sil celé obrany a zákrokům Rýznera Z. se skóre neměnilo potřetí. My jsme si ve druhém poločase vytvořili dvě zajímavé příležitosti, kdy nejdříve střela Kotaly protáhla do té doby stuhlého golmána hostí a pět minut před koncem mohl zdramatizovat utkání Herzán, ale po přesným centru Boldiho mířila jeho hlavička z malého vápna o něco výš, než by si všichni přáli.

V prvním utkání jara jsme si tedy nepřipsali ani bod, ale hráči kteří nastoupili předvedli slušnej a bojovnej výkon a určitě jsme byli vedoucímu mužstvu soutěže důstojným soupeřem.

Přiští utkání hrajeme v Ochozi v neděli od 15:30 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode