14.kolo - Výhra nad Dol. Loučkami

14.11.2011 08:10

STŘELICE - DOLNÍ LOUČKY                2 : 0  ( 2 : 0 )

Branky:  30 min. Herzán, 40 min. Sláma

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán V., Machát O., Weinstein - Valouch (80 min. Trnka), Vaculík R. (85 min. Chmelík), Kroupa, Machát A. - Sláma, Parys (65 min. Vaculík T.)

Trenér:  Sláma Jiří                         Ved. mužstva:  Krejčí Ondřej

fotky z utkání naleznete ZDE

V předehrávce na jaro jsme na svém hřišti přivítali mužstvo z Dolních Louček, které před utkáním okupovalo třetí místo v tabulce.

Do utkání lépe vstoupili hosté, ale jejich zvýšená aktivita k vážnějšímu ohrožení naší branky nevedla. Jedinou větší šanci si hosté vytvořili ve 20 min. po rychlém převzetí míče postupoval na Maťáka z úhlu hostující útočník, ale nepříliš razantní střela našeho brankáře nepřekvapila. Ve 30 min. poprvé využíváme standartní situace, kdy si na roh Kroupy naskočil Herzán V. a hlavou nás posílá do vedení, 1:0. Ve 40 min. si míč ke standartní situaci staví Vaculík R. a jeho přesný centr nachází volného Slámu, který taktéž hlavou zvyšuje na 2:0.

Druhý poločas se odehrává zcela v naší režii. Do největší šance druhé půle se v 70 min. dostal Machát A., ale z malého vápna nedokázal přesně zamířit do opuštěné branky Louček. Po závěrečném hvizdu se můžeme radovat z další výhry a zisku tří bodů nad mužstvem z popředí tabulky.

Naše mužstvo dokázalo v podzimní části sezóny vyhrát 13 utkání, pouze jednou remizovat a bez jediné prohry vede tabulku soutěže se slibným náskokem 8 bodů na mužstvo z Lažánek.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode