14.kolo - Výhra v Moutnicích

14.04.2013 21:48

MOUTNICE - STŘELICE                       1 : 3  ( 0 : 1 )

Branky:  20 min. Machát J., 75 min. Sláma, 87 min. Herinek

Sestava:  Maťák - Machát O., Herzán, Rýzner M., Weinstein (80 min. Kazda) - Vaculík T., Machát J., Kroupa (90 min. Valouch), Herinek - Sláma, Kozel (88 min. Machát A.)

Do hry nezasáhli:

V prvním jarním kole jsme zavítali na hřiště sestupem ohrožených Moutnic s cílem naplno bodovat.

Přesto byli v úvodních minutách aktivnější domácí hráči a vytvořili si dva nebezpečné zavary před Maťákem, naštěstí míč vždy skončil mimo naší branku. Poté už jsme převzali aktivitu my a začli jsme si vytvářet postupný tlak, který byl korunován ve 20 min. vedoucí brankou zápasu, když si na přesný centr Kroupy počkal před brankou osamocený Machát Jakub a hlavou otevřel skóre, 1:0. Naše aktivita pokračovala i v dalších minutách a ve 30 min. po faulu ve vápně na Slámy jsme dostali příležitost pokutového kopu, míč si postavil Herzán a s přehledem proměnil, nicméně pro včasné běhnutí našeho hráče do vápna nechal rozhodčí pokutový kop opakovat a z druhým pokusem si už dokázal brankář domácích poradit. Ve zbytku prvního polačasu jsme si ještě vytvořili náznaky šancí, ale špatné řešení v koncovce nám nedovolilo lépe ohrozit brankáře domácích.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako ten první, domácí byli opět aktivnější pouze v úvodní desetiminutovce, ve které si dokázali vytvořit jednu obrovskou příležitost. Po centru ze strany se míč dostal na malé vápno k osamocenému hráči domácích, ale s jeho střelou si dokázal Maťák skvěle poradit. V 65 min. se ke střele za velkým vápnem odhodlal Rýzner, ale míč otřel pouze tyčku branky domácích. V 75 min. se s podobného místa opřel do míče Sláma a prostřelil vše co mu stálo v cestě, 2:0. Zbytek utkání jsme chtěli dohrát v klidu a nedostat zbytečnej gól, který by mohl dostat domácí zpět do hry. To se nám bohužel nepodařilo a domácí hráč v 85 min. využil zmatků v našem velkém vápně a "bodlem" snížil na 1:2. Tato naděje pro domácí na lepší výsledek vzala za své hned po naší rozehrávce, kdy Sláma poslal míč na rozběhnutého Herinka, který si v rohu velkého vápna pohrál s domácím brankářem a z těžkého úhlu poslal míč do opuštěné branky, 1:3.

Na začátek jara se nám podařilo udělat důležitý tři body na hřišti soupeře, na které budeme moci zkusit navázat v dalším zápase, které hrajeme na našem hřišti v neděli od 13:30 h., kdy přivítáme mužstvo Ivančic B.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode