14.kolo

15.04.2013 14:22
TROUBSKO B - STŘELICE B                1 : 1  ( 1 : 0 )

Branky:  88 min. Chmelík

Sestava:  Rýzner - Drahonský M.(46 min. Buček), Šimek, Trnka, Vrbka - Vávra, Kalvoda, Chmelík - Parys - Feist(55 min. Hemala), Kotala

Na našem mužstvu a to především v úvodu utkání bylo znát ,že se hráči sešli teprve před utkáním. V prvních deseti minutách jsme sami nabídli hráčům Troubska dvě brankové příležitosti, kdy domácí hráč dvakrát postupoval zcela sám na Rýznera a jen díky katastrofální koncovce neskončili tyto šance brankou. Postupem času jsme hru vyrovnali a vytvořili si i šance, kdy především hlavička Paryse volala po gólu. V závěru poločasu jsme ovšem inkasovali, kdy nezaviněný střet v šestnásce rozhodčí posoudil jako faul a odpískal penaltu.
Ve druhém poločase jsme byli opět aktivnější, kdy šance Chmelíka a především Paryse volali po gólu, na místo toho jsme z brankáře Troubska udělali hvězdu zápasu. Vyrovnat se nám podařilo až v závěru zápasu, kdy se po závaru před brankou Troubska prosadil nádhernou střelou přes hlavu Chmelík.

Autor: M.R.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode