15. kolo - Domácí prohra se Zbraslaví

06.04.2015 18:52

STŘELICE - ZBRASLAV                            2 : 3  ( 1 : 0 )

Branky:  20 min. Valouch, 66 min. Sláma

Sestava:  Rýzner Z. - Kotala, Machát O., Herzán, Buček (58 min. Machát A.) - Hanuš (65 min. Zuska), Sláma, Machát J., Peška (75 min. Vaculík R.) - Machálek (75 min. Rýzner M.), Valouch (70 min Kroupa)

Do hry nezasáhli:  -

Na úvodní kolo jarních odvet k nám zavítali hráči ze Zbraslavi a že to pro nás bude těžké utkání, potvrdili hned první minuty hry. Hosté, kteří tým v zimní přestávce značně posílili, se do nás pustili a do dvacáté minuty si vytvořili dvě zajímavé brankové příležitosti, ale ani jednu nedokázali proměnit v úvodní branku. Ve 20 min. jsme si dokázali vypracovat první vážnější šanci i my a hned s toho byla úvodní branka zápasu, kdy si na centr Slámy za obranu naběhl Valouch a přesnou střelou k tyči otevřel skóre, 1:0. Hra se poté vyrovnala a hrálo se především mezi šestnáctkama.

Do druhého poločasu vstoupilo aktivně opět mužstvo hostů a díky výškové převaze byl pro naši branku každý vysoký míč mířící do vápna nebezpečný. V 52 min. se hosté dočkali vyrovnání po rohovém kopu, kdy po řadě našich chyb propadl míč k volnému hráči na malém vápně, pro něhož už nebyl problém ho dopravit do opuštěné brány, 1:1. A o minutu později dochází k obratu skóre, kdy po rychlé akci ze strany a přesné přihrávce před branku opět pohodlně skóruje hostující útočník, 1:2. A naše katastrofální pětiminutovka končí další brankou v naší síti, kdy po chybné rozehrávce ve středu hřiště dochází k rychlému brejku hráčů Zbraslavi s gólovou tečkou, 1:3. V 66 min. pro nás vytřesal naději na lepší výsledek Sláma, kdy si z jeho přímým kopem nedokázal hostující brankář poradit, 2:3. Závěr utkání patřil našim hráčům, ale zakončení Vaculíka R. a Kroupy nebylo dostatečně silné, aby si s tím brankář hostí nedokázal poradit.

Nezbývá než jít zápas od zápasu a doufat, že už se to tuto sezónu jednou zlomí a my si připíšeme potřebný tři body, šanci k tomu budeme mít už v sobotu, kdy od 15:30 h. hrajeme na hřišti v Říčanech.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode