15.kolo - Domácí remíza s Ivančicemi B

21.04.2013 22:30

STŘELICE - IVANČICE B                  2 : 2  ( 1 : 1 )

Branky:  8 min. Vaculík T., 88 min. Machát J.

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán, Rýzner M., Machát O. - Vaculík T., Machát J., Kroupa T. (75 min. Valouch), Herinek - Sláma, Kozel

Do hry nezasáhli:  Trnka, Machát A.

První domácí jarní zápas pro nás nezačal vůbec dobře, když hned z první útočné akce hostů selhala komunikace v obraně a rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten hosté bezpečně proměnili, a tak jsem už ve 2. minutě prohrávali. Odpověď ovšem přišla velice brzy, když našel Michal Rýzner nádherným pasem za obranu Tomáše Vaculíka a ten překonal brankáře. Po zbytek prvního poločasu mělo naše mužstvo jasnou převahu, která vyvrcholila odpískanou penaltou i pro nás. K té se postavil Tomáš Kroupa, ale ani z následné dorážky gólmana nepřekonal, tudíž v poločase byl výsledek 1:1. 
Ve druhé půli se obraz hry změnil. Najednou byli nebezpečnější hosté, měli několik šancí a z rychlého brejku se prosadili po druhé. Když se ani Honza Kozel neprosadil ze samostatného nájezdu, vypadalo to s našimi nadějemi špatně. Jenže v 88. si vzal před vápnem míč Kuba Machát, poslal dva obránce „na párek“ a rozvlnil síť. Konečný výsledek 2:2 je nejspíše vzhledem k průběhu zápasu spravedlivý. 
 
autor: Martin Záboj

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode