15 kolo: Ochoz - Střelice

03.04.2017 16:18

OCHOZ - STŘELICE                0 : 5  ( 0 : 1 )

Branky: 5 min. Vaculík R., 66 min. Hanuš, 71 min. a 73 min. Machálek, 79 min. Parys

Sestava: Šmerda - Herzán (46 min. Peška) - Herinek, Rýzner M., Lajcman, Machát A. - Vaculík R. - Vaculík T., Hanuš (75 min. Parys), Machálek - Valouch

Do hry nezasáhli: Rýzner Z.

K dalšímu utkání jarních odvet jsme zajížděli do Ochoze, která bojuje o udržení se v OP.

Na tvrdém a nerovném hřišti byl v prvním poločase vidět ne příliš pohledný fotbal s řadou nepřesnotí. Naštěstí pro nás nám hned vyšla fotbalová akce, kdy se po lajně odpoutal od protihráče aktivní Vaculík T. a přesným centrem našel před bránou Vaculíka R. a ten přesně zakončil, 0:1. Domácí tým lehce znejistil po obdržené brance, přesto se snažil o vyrovnání a celkově byl v prvním poločase aktivnější. Do vážnější šance se domácí ale nedostali a naše rychlé brejky k ohrožení soupeřovy branky taky nevedly.

Ve druhém polačase domácím postupně začali docházet síly čehož jsme využili k rychlým přechodům do útoku, které jsem dokázali korunovat 4 góly. Nejdříve se po lajně protáhl taktéž aktivní Machálek a naservíroval míč před bránu Hanušovi, který míč uklidil do branky, 0:2. Následně se sám Machálek dostal do samostatnýho úniku a po dvou kličkách brankářovi navýšil skóre na 0:3. O dvě minuty později opět Machálek tečoval centr Vaculíka T. do opuštěné brány domácích, 0:4. Definitviní tečku za utkáním provedl střídající Parys, který dostal míš opět Vaculíka T. před bránu, kde zcela osamocen zakončil přesně k tyči, 0:5. Další dvě velké příležitosti jsme již neproměnili a tak jsme si mohli připsat zaslouženou výhru ze hřiště soupeře.

K dalšímu utkání nastoupíme v sobotu 8.4. od 15:30 h., kdy k nám zavítá soupeř ze Zakřan.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode