14.kolo - Remíza s Ochozem

03.04.2016 10:02

STŘELICE - OCHOZ                1 : 1  ( 0 : 0 )

Branky:  62 min. Parys

Sestava:  Maťák - Machát O. (70 min. Feist), Herzán, Vaculík R., Machát A. - Maděránek, Hanuš, Rýzner M., Machálek - Valouch (80 min. Milošic), Parys (70 min. Kroupa)

Do hry nezasáhli:  Driml

První domácí utkání jsme sehráli se značně posíleným týmem Ochozy, v jehož středu nastoupil hráč, který výrazně převyšoval všechny ostatní hráče. Tento rozdílový hráč také zapříčinil to, že si hosté odvezli ze Střelic bod. Opticky i herně to bylo vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. Bohužel ty vyložené šance jsme měli my, ale nedokázali jsme je, kromě gólové hlavičky Paryse, proměnit. Doplatili jsme na střeleckou impotenci, která nás v mistrovských utkáních provází už delší dobu. Snad se nám to podaří prolomit v následujícím domácím utkání s Ořechovem, které sehrajeme v sobotu 9.4. od 15:30.

Budeme se těšit na diváckou podporu :)

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode