15.kolo: Tišnov B - Střelice

12.04.2018 15:47

TIŠNOV B - STŘELICE                   2 : 0  ( 1 : 0 )

Branky:  -

ČK: 12 min. Sláma

Sestava:  Šmerda - Vaculík, Rýzner M., Sláma, Machát A. - Houšť (58 min. Lajcman V.), Herinek, Kulička, Machálek - Klusák, Parys (79 min. Kroupa)

Do hry nezasáhli:  Maťák, Valouch

O osudu utkání bylo rozhodnuto ve 12 min., kdy Sláma reflexivně zahrál na brankové čáře rukou, po které následoval dvojtý trest v podobě červené karty a penalty, kterou domácí s přehledem proměnili. Do konce prvního poločasu si domácí tým vytvořil ještě dvě zajímavé brankové příležitosti, ale Šmerdu v bráně se jim překonat nepodařilo. Naše mužstvo bojovalo, ale naše snaha vedla jen ke dvěma střelám ze střední vzdálenosti.

Do druhé půle jsme vstoupili s tím, že nemáme co ztratit a v 55 min. mohlo být vyrovnáno, kdy po pěkné kombinaci ve středu hřiště se do samostatného nájezdu dostal Parys, ale v naší největší šanci utkání selhal a nastřelil pouze připraveného brankáře domácích. Domácí tým si po zbytek utkání udržoval optickou převahu, kterou zúročil v 83 min., kdy po našem faulu ve vápně si druhým zásahem z pokutového kopu pojistili výtězství a tři body to tabulky.

V dalším utkání přivítáme na svém hřišti muýstvo z Moutnic. Utkání se hraje v sobotu od 15:30 h.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode