DEBLÍN - STŘELICE                 1 : 2  ( 1 : 1 )

Branky:  35 min. Kozel, 60 min. Herzán

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán, Trnka, Kazda - Vaculík T., Machát O., Kroupa, Weinstein ( 85 min. Machát A.) - Valouch, Kozel

Do hry nezasáhli:  Parys, Šimek, Chmelík

Úvodní utkání jarní sezóny jsme úspěšně zvládli a z Deblína si přivezli 3 body za výhru 2:1.

Od začátku utkání jsme se snažili o aktivní hru směrem dopředu, ale obrana Deblína pracovala spolehlivě a do žádné větší příležitosti nás nepustila. Naopak ve 20 min. po jednom rychlém brejku, se postraně uvolnil domácí záložník a jeho centr hlavou zužitkoval ve vedoucí branku zcela volný hráč Deblína, 1:0. Od těchto minut náš tlak ještě více zesílil a bylo jen otázkou času, kdy se nám podaří proměnit jednu z mnoha šancí. Vyrovnání jsme se dočkali ve 35 min., kdy Kozel hlavičkou po přesném pasu Kroupy překonal doposud dobře chytajícího brankáře Deblína, 1:1. O pár minut později mohl Kozel dokonat obrat utkání, ale jeho samostatný nájezd chytá domácí brankář a následná dorážka Macháta O. končí kousek nad břevnem.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v tlaku na domácí branku, ale bez gólového efektu. Domácí hrozili pouze ze standartních situací, ale vážnější šanci si vypracovat nedokázali. V 60 min. utkání střílime vítěznou branku, kdy po rohovém kopu na přední tyč prodlužuje centr za sebe Valouch a Herzán osamocen na zadní tyčce uklízí míč do sítě, 1:2. Tato branka nás uklidnila a hra se začala odehrávat spíše ve středu hřiště, bez vážnějších šancí na obou stranách. V 80 min. mohl defitivně rozhodnout Valouch, ale tváří tvář domácímu brankáři neuspěl. Závěrečný tlak Deblína nepřišel a my si můžeme do tabulky připsat další důležitou výhru.

Příští utkání hrajeme na domácím hřišti z mužstvem z Popůvek. Utkání se hraje 8.4.2012 v 15.30 hod.