15.kolo

22.04.2013 20:27
STŘELICE - OŘECHOV                    2 : 1  ( 2 : 1 )

Branky:  41 min. Filip Trnka, 43 min. Chmelík Karel

Sestava:  Rýzner Z. - Vrbka, Šimek, Trnka, Machát A. - Drahonský (80 min. Hemala), Kalvoda, Buček (55 min. Feist), Vávra - Chmelík, Parys (88 min. Perna Tadeáš)

Začíná se nám tvořit velmi vyrovnané a šikovné "B" mužstvo. Už druhý zápas jara nebyl provázen obavami o to zda nás bude vůbec jedenáct. Po oboustranně vyrovnaném začátku zápasu jsme začali asi od patnácté minuty soupeře přehrávat a bylo otázkou času kdy to tam padne. Padlo - po rohu ve 41. min se hlavou nemýlil Filtr a nedal golmanovi šanci. Po rozehrávce utekl Charlie a bylo to 2:0. Škoda laciného snížení soupeře v poslední minutě. Druhá půle byla o tom nepustit Ořechov do hry a to se nám vcelku dařilo. Čekali jsme na brejky a škoda, že se některý z nich neujmul.
Tři body zůstaly doma a doufám, že zůstanou i příští neděli, kdy hostíme opět doma Budkovice.

Autor: Vašek Drahonský

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode