STŘELICE - IVANČICE B                 0 : 3  ( 0 : 1 )

Branky: -

Sestava:  Rýzner Z. - Maděránek, Herzán, Vaculík R., Machát A. - Peška, Rýzner M., Hanuš (70 min. Driml), Machálek (66 min. Kroupa) - Valouch, Parys (80 min. Herinek)

Do utkání nenastoupili:  -

Utkání se soupeřem ze středu tabulky jsme nezvládli a připsali druhou domácí prohru za sebou.

V prvním poločase se odehrával vyrovnaný souboj, kdy naše největší šance po hlavičce skončila na tyčce a hosté nabídnutý pokutový kop proměnili v poločasové vedení. Do druhé půle jsme vstoupili velice vlažně a soupeř nás dvěma přesnýmy zasahy v rozmezí deseti minut potrestalo. O utkání bylo prakticky rozhodnuto, hosté se zatáhli a náše mužstvo do výraznější šance již nepustilo.

Napravit reputaci budeme mít možnost již tuto neděli, kdy zavítáme na hřiště nadalekých Želešic, utkání má výkop v 16:30 h.