16.kolo - Prohra v Říčanech

12.04.2015 20:11

ŘÍČANY - STŘELICE                       2 : 1  ( 1 : 0 )

Branky:  54 min. Sláma

Sestava:  Rýzner Z. - Kotala, Machát O., Herzán, Machát A. (75 min. Buček) - Machát J., Rýzner M. (80 min. Vaculík T.), Sláma, Zuska (65 min. Peška) - Valouch (75 min. Hanuš), Kroupa

Do hry nezasáhli:  Náhlík

Ve druhém jarním utkání jsme zavítali na hřiště Říčan s cílem urvat nějaký ten bod a pokusit se odpoutat z posledního místa tabulky.

Do utkání jsem vstoupili aktivně a v prvních minutách jsme dokázali domácí přitalčit na své polovině hřiště, bohužel po nadějném začátku přišla pro nás v 8 min. studená sprcha, kdy po rychlé protiútoku přišel prudký centr před naší branku, kde si míč neštasně srazil do vlastní brány Kotala,1:0. V dalších minutách se hra vyrovnala a pološance se střídali na obou stranách, ale vážnějšího ohrožení obou branek.

Do druhého poločasu opět vstoupilo lépe naše mužstvo a domácím se nedařilo vymanit z našeho tlaku. V 54 min. potvrdil naši snahu o vyrovnání Sláma, když si naběhl na přesný centr Kroupy a prudkou hlavičkou k tyči vyrovnal na 1:1. Ovšem naše euforie měla "jepičí život", ihned po rozehrání se míče zmocnil domácí záložník a nikým neatakován se dostal až před naše velké vápno, kde přesnou střelou pod břevno vrátil domácím vedení, 2:1. Tenhle stav domácímu mužstvu vyhovoval a dopředu se moc nehnal. Naši hráči se snažili o vyrovnání, ale pozorná obrana Říčan nám příliš možností nedovolila. Tu největší měl v 68 min. Sláma, ale i z jeho prudkou střelou mířící pod břevno si dokázal domácí golman s námahou poradit. Domácí si stav utkání pohlídali až do konce a v utkání, kterému by spíše slušela remíza si připsali plný bodový zisk.

Našim hráčům nelze upřít snahu se o výsledek poprat a udělat vše pro získání prvních jarních bodů. I kvalita hry se oproti podzimu zvedla, ale pořád nás drtí zbytečné inviduální chyby, které nás v určitých fázích hry sráží dolů a berou nám šanci na lepší výsledek.

Nezbývá než doufat, že se dokážeme s těchto chyb poučit a uděláme vše pro první jarní výhru. Příležost na to budeme mít už tuto neděli, kdy na svém hřišti přivítáme mužstvo z Veverské Bítýšky.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode