16.kolo: Střelice - Moutnice

20.04.2018 23:10

STŘELICE - MOUTNICE                  2 : 1  ( 1 : 0 )

Branky:  45 min. Lajcman V., 47 min. Klusák

Sestava:  Šmerda - Vaculík, Rýzner M., Lajcman V., Machát A. - Houšť (66 min. Kroupa), Kulička, Herinek, Machálek - Parys (79 min. Valouch), Klusák (90 min. Rýzner Z.)

Do hry nezasáhli:  -

První poločas se v podstatě celý odehrál na polovině soupeře, kdy naše mužstvo si vypracovalo minimálě 10 velkých brankových příležitostí, které jsme trestuhodně zahazovali. A tak nás od děsivé poločasové remízy zachránil Lajcman, který se po skrumáži ve vápně dostal k míči a přesnou střelou k tyčce otevřel skóre, 1:0. 

Do druhého poločasu jsme opět vstoupili aktivně a tentokrát jsme na gól v soupeřově síti čekali pouze dvě minuty. Po dobré kombinaci Macháta s Machálkem na levé straně hřiště se míč dostal před bránu ke Klusákovi a ten pohodlně skóroval. I nadále jsme pokračovali v tlaku na soupeřovu bránu, ale šancí postupně ubývalo. A tak přišel blesk z čistého nebe, kdy centrovaný míč od postraní čáry skončil v naší síti a bylo to jen o gól. Hostům vstřelená branka nalila krev do žil a rázem ožili, ale více jak ke dvou nebezpečným střelám jejich snaha nevedla. A když i další naše šance zůstali nevyužity, připsali jsme si povinné tři body se soupeřem ze dna tabulky po hubeném výsledku 2:1.

Příští utkání hrajeme v Ivančicích s místní rezervou v sobotu od 16 hodin. 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode