16.kolo - Vydřená výhra s Říčany

29.04.2013 00:11

STŘELICE - ŘÍČANY                         3 : 2  ( 2 : 2 )

Branky:  15 a 65 min. Machát J., 40 min. Sláma

Sestava:  Rýzner Z. - Machát O., Herzán, Sláma, Kazda (85 min. Machát A.) - Vaculík T., Machát J., Kroupa, Herinek - Valouch (60 min. Rýzner M.), Kozel (90 min. Parys)

Do hry nezasáhli:  -

V dalším domácím utkání jsme se střetli s mužstvem Říčan a začali jsme tradičně dobře, když jsme inkasovali už ve 4. minutě po standardní situaci. Poté následovaly šance na obou stranách, kdy nás podržel zaskakující gólman Rýzner (asi dobře oslavil narozeniny =)). Ve 14. minutě zavelel ke srovnání Jirka Sláma a po jeho střele dorazil míč do brány Kuba Machát. Dále pokračovala aktivní hra z obou stran, levačka Tomáše Kroupy otestovala pevnost břevna, ovšem radovali se opět hosté, když v 26. minutě vstřelil krásnou branku zpoza šestnáctky jejich špílmachr. Do šaten o poločase se ale šlo za nerozhodného stavu, z vykřičené penalty se prosadil agilní Sláma.

Druhý poločas už nebyl pro diváky tak atraktivní a náš soupeř měl po většinu času převahu. Vytvořil si velkou řadu standardních situací, ale do velkých šancí se nedostával. Tak přišla 64. minuta a slovo si vzala opět dvojice Sláma, Machát. Sláma vystřelil a Machát ala Zinedine Zidane ve finále ligy mistrů zavěsil. Do konce zápasu hosté nedokázali překonat zarputilou obranu, a tak jsme vydřeli cennou výhru 3 : 2!    

Fotky ze zápasu jsou ve fotogalerii.. http://fkstrelice.rajce.idnes.cz/Muzi_Strelice_-_Ricany_3_2

Autor: Martin Záboj

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode